کاربرد: کاربرد: کاهش وزن و سایز همراه با حفظ زیبایی صورت (بدون چین و چروك صورت)
قیمت: 600,000 ریال

سوپراسلیم یکی از قوی ترین و موفق ترین دارو های لاغری می باشد. کپسول های لاغری سوپر اسلیم از عصاره ی میوه ها و گیاهان کمیاب تهیه شده و خواص منحصر به فرد آن باعث شده تا در لیست بهترین دارو ها و قرص های لاغری دنیا قرار گیرد. **این محصول دارای گواهینامه GMP از سازمان نظارت بر تولید در آمریکا می باشد** *در ساخت سوپر اسلیم از میوه هایی استفاده شده است که دارای ویژگی کاهش وزن وحفظ زیبایی صورت می باشند.

کنسینگ نات عصاره پسته و بادام (موجود در این محصول) درامریکا واروپا به عنوان یک چربی سوز قوی مطرح می باشد این مواد به سرعت چربی های انباشته شده در بدن انسان را حل کرده وسوخت وساز انرژی چربی های سفت وسخت شده را سرعت می بخشند واز جذب چربی ها بعد از خوردن غذا جلوگیری می کنند. - عصاره گارسینیا کامنوگیا (HCA ) می تواند عمل تبدیل گلوکوز به چربی را متوقف کرده وجذب انرژی در بدن را کاهش می دهد

اسید مالیک در عصاره سیب می تواند موجب سوزاندن چربی شود و از به وجود آمدن چربی جدید جلوگیری کند. -مخمر آلبومینی برگرفته از میوه کیوی،آلبومین موجود در گوشت را به سرعت حل کرده واز جذب چربی نوع A(چربی دور کمر و پهلو ها) جلوگیری می کند درنهایت کمری باریک و اندامی زیبا را شاهد خواهید بود. - و ترکیبات گیاهی دیگری مانند فیبر مانان (سیب زمینی ترشی _ عصاره کنجاکو ) - سلولوز سیب زمینی شیرین - پودر گارگوم - وغیره در این محصول موجود می باشد که این مواد میتوانند جلوی اشتها را گرفته وآن را مهار کنند تا شخص احساس سیری راداشته باشد. از مزایای دیگر این کپسول های لاغری سوپر اسلیم کاهش همزمان سایز و وزن بدون تاثیر بر صورت می باشد به طوری که تاثیرپذیری سریع این دارو باعث تعجب مصرف کنندگان می گردد.

برخی از امکانات و قابلیتها:

  • هش وزن و سایز همراه با حفظ زیبایی صورت (بدون چین و چروك صورت)
  • كاهش بسیار موثر اشتهای كاذب
  • تخلیه ی چربی های انبار شده(خصوصا نواحی شكم و پهلو)
  • روشن كننده و سفت كننده پوست بدن

    کپسول های لاغری سوپر اسلیم کاملا بی خطر بوده و اجرای تشکیل دهنده آن 100% طبیعی
    برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید کلیک کنید یا با شماره 09128090483 تماس بگیرید