تناسب اندام

سه شنبه 30 شهریور 1389

درقرن پانزدهم خاندان سلطنتی فرانسه بازی روی چمن و با گرز وگوی انجام می دادند که بعداً درقرن نوزدهم شکل تغییر یافته آن روی میز بلوط با پارچه سبز رنگ توسط لویس- ایکس ارائه گردید که رنگ سبز پارچه تداعی رنگ چمن بود.
این بازی در ارتش بریتا نیا طرفداران زیادی پیدا کرد و ژان- رابتس جی ار در اواخردهه 1800 طی سفر به هند،استرالیا،زلاندنو،آفری قای جنوبی وآمریکا این بازی را که بیلیارد نامیده می شد گسترش داد ودرهند رابرتس ،کارخانه ساخت میز بیلیارد را به سرپرستی مها راجه جی پورکه خود بیلیارد بازی می کرد تأسیس نمودوسربازان بریتا نیامستقر در هند نیز این بازی را انجام می دادند.
لازم به ذکر است که در ایران این بازی به صورت دسته جمعی و با اسب وچوب وگوی انجام می شد که چوگان نام داشت وبه تدریج از اهمیت آن کاسته وبه د ست فراموشی سپرده شد.
نمونه این بازی هاکی روی چمن است که هم اکنون پاکستان عنوان مقام اولی آن را دارد به نوعی از بازی بیلیارد نشأت می گیرد.

ادامه مطلب

 • نظرات() 
 • دوشنبه 29 شهریور 1389

  کاربرد: ترک سیگار با e-health cigarette-
  قیمت: 1,190,000 ریال

  راهنمای ترک سیگار: با سیگار الکترونیکی می توانید در مدت کمی به این هدفتان برسید. برای رسیدن به هدفتان یک برنامه 30 روزه برای شما در نظر گرفته ایم. برای انجام دادن برنامه 30 روزه شما، برایتان 15 عدد وسیله اتمی (کارتریج نیکوتین) می فرستیم. این سیگار الکترونیکی مطابق روش درمانی وابسته به نیکوتین مضر است و با این وسیله اتمی، وجود شما نیکوتین صافی را دریافت می کند که مقدار آن از طرف وزرات بهداشت جهانی مورد تایید قرار گرفته است. این باعث می شود که انسانها قبل از این که دچار استرس شوند سیگار را ترک کنند. افراد سیگاری به این طریق طی مرحلی مصرف نیکوتین خود را کم می کنند. زندگی بدون سیگار یعنی زندگی سالم و روابط اجتماعی گسترده و مناسب. به خاطر خود و عزیزانتان سیگار را ترک کنید .

  بهترین وسیله برای ترک سیگار، بدون عوارض و بسیار راحت. الکترو اسموک برترین محصول روز دنیا برای ترک سیگار و بازیافتن سلامتی. عمر طولانی و مفید بدون سیگار را با الکترواسموک به دست آورید. شما با این وسیله در مدت یک ماه سیگار را کنار می گذارید. دیگر لازم نیست نگران بوی بد دهان و یا لباس و بدن خود باشید. قابل شارژ و حمل، یک سیگار الکترونیکی، دو باتری لیتیوم، یک عدد شارژر، 15 عدد کارتریج با نیکوتین بالا، متوسط ، پایین. ترک سیگار فقط در 30 روز دارای دفترچه راهنمای ترک سیگار .

  برخی از امکانات و قابلیتها:

 • رای ترک سیگار و باز یافتن سلامتی
 • عمر طولانی و مفید بدون سیگار
 • قابل شارژ و حمل
 • شما با این وسیله در مدت 1 ماه سیگار را کنار می گذارید
 • ترک راحت
 • برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید کلیک کنید یابا شماره 09128090483 تماس بگیرید

 • نظرات() 
 • یکشنبه 28 شهریور 1389

  مردم، حاضرند مبالغ گزافی را بپردازند تا فقط چند کیلوی ناقابل از وزنشان را کم کنند. وقتی هم ازمتخصص تغذیه درخواست رژیم غذایی می کنند، دائماً این سوال را می پرسند: دکتر، نیازی به مصرف دارو نیست؟ قرص لاغری تجویز نمی کنید؟! اما به راستی چه دارویی بهتر است؟
  متخصصین تغذیه تحت هیچ شرایطی بدون در نظر گرفتن سن، وزن، موقعیت های فیزیولوژیکی رژیم غذایی یا داروهای لاغری را حتی اگر مورد تأیید باشند، تجویز نمی کنند زیرا تداخلات غذا و دارو ممکن است عوارض جبران ناپذیری را در آن مدت برای فرد مصرف کننده ایجاد کند یا بیماری زمینه ای او را تشدید کند. به طوری کلی داروهای لاغری از طریق 4 مکانیسم موجب لاغری می شوند: برخی داروها بر سیستم اشتها و مرکز آن در مغز تاثیر گذشته و موجب کم خوراکی می شوند. برخی دیگر، اصطلاحاً ترموژینک بوده و با افزایش متابولیسم و سوخت و ساز بدن، موجب لاغری می شوند. در دسته دیگر، با افزایش دفع آب بدن، لاغری حاصل می شود و گروه دیگر هم موجب کاهش جذب چربی شده و با دفع چربی مصرف شده، مانع اضافه وزن می گردند.
  از بین داروها، زنیکال، سیبوترامین و تنوایت تقریباً راحت تر از سایر داروها، در داروخانه های ایران یافت می شوند. نکته مهم این است که حتی این داروها برای کمک به کاهش وزن، باید در کنار رژیم کم کالری و ورزش مورد استفاده قرار گیرند و نه به جای آنها.

  ادامه مطلب

 • نظرات() 
 • چهارشنبه 17 شهریور 1389

  کاربرد: بلندتر شدن قد و افزایش تراكم استخوانی _ ترشح هورمونهاجهت افزایش قد تا 35 سال
  قیمت: 2,100,000 ریال

  قرص افزایش قد _ Calcium Magnesium Zincجهت بلندتر شدن قد و افزایش تراكم استخوانی _ ترشح هورمونها جهت افزایش قد تا 35 سال قرص Calcium Magnesium Zinc حاوی : کلسیم _ منیزیم _ روی و مواد معدنی با استفاده از این قرص میتوانید به قد مورد نظر خود برسید . قرص Calcium Magnesium Zinc جهت سن:15 الی 35 میباشد این قرص برای افرادی که از کوتاه بودن قد خود رنج میبرنند بسیار موثر است. این قرصها برای افراد 35سال به بالا جهت جلوگیری از پوکی استخوان میباشند. توجه:با خرید یک بسته از این قرصها یک عدد صندل افزایش قد اشانتیون میدهیم. کلمات کلیدی: قرص افزایش قد قد بلند بلند قد کپسول کلسیم منیزیم روی مواد معدنی زینک کوتاه قد کوتاه سانت افزایش پوکی استخوان استخوان دمپایی هورمون سن سال صندل

  ترشح هورمونها جهت افزایش قد تا 35 سال قرص Calcium Magnesium Zinc حاوی : کلسیم _ منیزیم _ روی و مواد معدنی این قرصها برای افراد 35سال به بالا جهت جلوگیری از پوکی استخوان میباشند

  برخی از امکانات و قابلیتها:

 • ساخت کشور آمریکا
 • اشانتیون:صندل افزایش قد برزیل
 • وگیری از پوکی استخوان
 • کلسیم -منیزیم و سایر فراورده ها
 • قیمت استثنائی

  برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید کلیک کنید یا با شماره09128090483 تماس بگیرید


 • نظرات() 
 • سه شنبه 16 شهریور 1389

  بدین منظور توجه شما را به اثرات درمانی ورزش در ارگانهای مختلف بدن و بیماریهای مربوط جلب می نماییم.
  ● فشار خون بالا
  با انجام ورزشهای معمولی همراه با رژیم غذایی و استراحت مناسب در طی یک سال می توان فشار خون ماکزیمم را از ۱۷به حدود ۱۴رسانید.و به وضوح روشن است که ورزشکاران معمولا دچار عوارض فشار خون نمی شوند .و ورزش حتی در سنین ۸۰_۶۰ سالگی میتواند در متعادل نگهداشتن فشار خون سهیم باشد.زیرا در اثر ورزش عروقی که در سطح بدن جریان دارند انبساط یافته و فشار خون سقوط می کند .پیاده روی و کوه نوردی به خوبی قادرند فشار خون بالا را متعادل ساخته و بته مرحله درمان برسانند.

  ادامه مطلب

 • نظرات() 
 • دوشنبه 15 شهریور 1389

  ورزش های زمستانی مثل اسکی چند سالی است که در ایران رواج بیشتری یافته است . کوه نوردی در زمستان از تفریحات لذت بخش و بسیار مؤثر در ارتقاء سلامتی بدن است . از عوامل مهم و مؤثر در موفقیت ورزشکاران تغذیه آنان می باشد. ظرفیت ورزشکار برای انجام هر چه بهتر ورزش ها با دریافت انرژی ، مایعات و مواد مغذی کافی ، بالا می رود. مطمئناً در ذهن ورزشکار این سؤال ها مطرح می شود که چه میزان غذا باید بخورد ؟ نیاز مایعات بدن او چقدر است؟ چه میزان پروتئین و ویتامین نیاز دارد ؟

  ادامه مطلب

 • نظرات() 
 • یکشنبه 14 شهریور 1389

  گیاهى است از تیره پروانه واران که یک ساله مى باشد. برگ هاى آن داراى 14 تا 10 برگچه دراز کرکدار است. گل هایش سفید و از لکه هاى بنفش برخوردار است. میوه اش حاوى دو دانه و نیامک بوده و ساقه و برگ هاى عدس به مصرف علوفه حیوانات مى رسد. عدس در اراضى آهکى خوب مى روید ولى در اراضى رستى چندان عمل نمى آید. دانه هاى عدس به شکل عدس هاى محدب الطرفین مى باشند که مغذى بوده و یکى از مواد خوب غذایى انسان شمرده مى شوند.

  عدس دو نوع است: عدس سبز که ریز و درشت دارد و عدس قرمز که آن را لپه مى کنند و به نام «دال» معروف است. عدس به حالت وحشى و خودرو در مناطق آسیاى غربى، یونان، ایتالیا و در تمام مناطق مدیترانه اى کاشته مى شود. در ایران در بیشتر مناطق عمل مى آید و تکثیر آن معمولاً در اوایل بهار صورت مى گیرد. بهترین نوع عدس آن است که سفید، پهن و زودپز باشد و اگر در آب خیس نمایند، سیاه نشود.

  ادامه مطلب

 • نظرات() 
 • شنبه 13 شهریور 1389

  کاربرد: ماساژور بدن با حرارت مادون قرمز
  قیمت: 650,000 ریال

  35 وات ماساژور بدن با حرارت مادون قرمز ماساژ ضربه ای پرقدرت برای احساس آرامش تنظیم شدت ماساژ

  برخی از امکانات و قابلیتها:

 • 2 کلاهک جداگانه قابل تعویض
 • تنظیم شدت ماساژ

 • دسته ضد لغزش
 • کلاهک های مختلف جهت ماساز
 • کلاهک ماساژ مخصوص
 • قابلیت ماساژ با گرمای مادون قرمز
 • برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید کلیک کنید یا با شماره 09128090483 تماس بگیرید

 • نظرات() 
 • شنبه 13 شهریور 1389

  تخم‌مرغ منبع بسیار خوب ید و فسفرست كه ید برای ساخت هورمون تیروئیدی و فسفر برای رشد بهتر و سلامتی استخوان‌های بدن لازم است. تخم‌مرغ منبع خوبی از پروتئین، ویتامین‌ها و املاح ضروریست و می‌تواند به عنوان یك ماده غذایی مهم در برنامه غذایی افراد وجود داشته باشد. نیازهای تغذیه‌ای افراد بر حسب جنس و سنشان متفاوت است.

  ادامه مطلب

 • نظرات() 
 • سه شنبه 9 شهریور 1389

  به راحتی میتوان گفت كه دویدن با وجود موجودات زنده و انسان به وجود آمده است . اما سابقه تاریخی دو سرعت در مسافت كوتاه از دیر باز در همه تمدن ها مورد توجه بوده و در سوابق تاریخی ملل مختلف از آن یاد شده است . سلبقه تاریخی دو سرعت به المپیك های عهد باستان میرسد . برخی از این مسابقات در مسافتی طولانی به طول ورزشگاههای قدیمی یونان تا 192 متر در خط مستقیم اجرا می شد . در این نوع مسابقات از بلوك های استارت استفاده می شد كه در آغاز مسافت مورد  نظر بصورت دو شیار سنگی برای هر نفر در زمین بطور ثابت كنده شده بود كه در ورشگاه دلفی در حال حاظر موجود است .
  ویلیام سر توس ( 1899 ) در مورد نوعی استارت می نویسد : دوندگان 15 تا 20 قدم عقب تر از خط استارت می ایستادند و استارتر درست موازی خط شروع قرار می گرفت ، با نخستین علامت داور دوندگان به آهستگی و با ریتمی نرم به سمت خط شروع دویدن را آغازمی كردد و به محض رسیدن به آن با دومین علامت داور سرعت آنها افزایش یافته و مسافت مسابقه را طی می كردند .
  در قرن هیجدهم مسابقات دو سرعت بین ورزشكاران طبقه اشراف به منظور شرط بندی اجراء می گردید و در قرن نوزدهم دو سرعت بصورت حرفه ای در انگلستان گسترش چشمگیری یافت و امروز نیز رقابت مسابقات با 001/. ثانیه مقایسه می شود .

  ادامه مطلب

 • نظرات() 
 • دوشنبه 8 شهریور 1389

  کاربرد: کمربند لاغری استیم(بخار) آخرین و برترین تکنولوژی جهان برای لاغری راحت وزود هنگام
  قیمت: 1,100,000 ریال

  کمربند لاغری بخار استیم بلت اولین کمربندی لاغری می باشد که با تولید بخار سبب عرق بیشتر و مراقبت از پوست شما در زمان کمتر به نتیجه مطلوب و بهتری برسید در طراحی استیم بلت دانشمندان آلمانی ار جدیدترین تکنولوژی جهان استفاده کرده اند که برای از بین بردن چریبهای قدیمی و هم چربیهای که تازه هستند یک محرک قوی بوده و صد در صد بازدهی داشته باشد به دلیل داشتن اعتماد کامل به این کالا همه شرکتهای تی وی مارکت در همه جای دنیا به مشتری تحویل می دهند استیم بلت یا کمربند بخاراز قدرت بخار که باعث شکستن چربیهای اضافه زیر پوست شده و با بالابردن گردش خون و همچنین تعریق بسیارزیاد در ناحیه کلیه این چربیهای اضافه را بیرون کشیده و شما را به سایز مورد نظر میرساند همچنین با داشتن این کمربند بی نظیر دارای پوستی بدون ترک و شفاف خواهید شد چون عمکرد استیم بلت مانند یک سونای بخار واقی است البته نه سونای خشک

  استیم بلت جهت از بین بردن ترکهای پوستی و درمان درهای عضلانی بسیار مفید بوده وکلیه ترکهای ناشی از حاملگی چاق و لاغری و دردهای مزمن روماتیسمی و آرتریت را از بین میبرد این کمربند از طریق بخار آب کار می کند و در زمان کمتر به سایز دلخواه خود خواهید رسید. steam belt این کمربند با یکسال گارانتی تعویض و پنج سال خدمات پس از فروش برای شما هموطنان عزیز ارائه خواهد شد. کمربند لاغری استیم با نیرویی جادویی بخار وزن شما را در کوتاهترین مدت پایین خواهد آورد و باعث می شود چربیهای زاید از بدن دفع شود. کمربند لاغری استیم بهترین و سرعترین راه برای لاغری شما

  برخی از امکانات و قابلیتها:

 • تولید بخار سبب عرق بیشتر
 • جدیدترین تکنولوژی جهان
 • محرک قوی چربی
 • قدرت بخار که باعث شکستن چربیهای اضافه زیر پو
 • بالابردن گردش خون
 • دارای پوستی بدون ترک و شفاف خواهید شد
 • از بین بردن ترکهای پوستی و درمان درهای عضلانی
 • ازبین برنده کلیه ترکهای ناشی از حاملگی چاق و لاغری و دردهای مزمن روماتیسمی
 • برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید کلیک کنید یا با شماره 09128090483 تماس بگیرید

 • نظرات() 
 • دوشنبه 8 شهریور 1389

  مدیتیشن چیست و چگونه مدیتیشن کنیم

  مدیتیشن از بی ذهنی است.حالتی است از آگاهی بی اندازه خالص.در حالت عادی آگاهی مملو از زباله است,درست مانند آینه ای که با غبار پوشیده شده باشد.ذهن همواره پر است از هیاهوی افکار در حال گذر, آرزوها,خاطره ها,هیجان ها همگی در حال عبور هستند,واقعاً که یک هیاهوی دائمی در ذهن وجود دارد.

  ادامه مطلب

 • نظرات() 
 • یکشنبه 7 شهریور 1389

  کاربرد: کاربرد: کاهش وزن و سایز همراه با حفظ زیبایی صورت (بدون چین و چروك صورت)
  قیمت: 600,000 ریال

  سوپراسلیم یکی از قوی ترین و موفق ترین دارو های لاغری می باشد. کپسول های لاغری سوپر اسلیم از عصاره ی میوه ها و گیاهان کمیاب تهیه شده و خواص منحصر به فرد آن باعث شده تا در لیست بهترین دارو ها و قرص های لاغری دنیا قرار گیرد. **این محصول دارای گواهینامه GMP از سازمان نظارت بر تولید در آمریکا می باشد** *در ساخت سوپر اسلیم از میوه هایی استفاده شده است که دارای ویژگی کاهش وزن وحفظ زیبایی صورت می باشند.

  کنسینگ نات عصاره پسته و بادام (موجود در این محصول) درامریکا واروپا به عنوان یک چربی سوز قوی مطرح می باشد این مواد به سرعت چربی های انباشته شده در بدن انسان را حل کرده وسوخت وساز انرژی چربی های سفت وسخت شده را سرعت می بخشند واز جذب چربی ها بعد از خوردن غذا جلوگیری می کنند. - عصاره گارسینیا کامنوگیا (HCA ) می تواند عمل تبدیل گلوکوز به چربی را متوقف کرده وجذب انرژی در بدن را کاهش می دهد

  اسید مالیک در عصاره سیب می تواند موجب سوزاندن چربی شود و از به وجود آمدن چربی جدید جلوگیری کند. -مخمر آلبومینی برگرفته از میوه کیوی،آلبومین موجود در گوشت را به سرعت حل کرده واز جذب چربی نوع A(چربی دور کمر و پهلو ها) جلوگیری می کند درنهایت کمری باریک و اندامی زیبا را شاهد خواهید بود. - و ترکیبات گیاهی دیگری مانند فیبر مانان (سیب زمینی ترشی _ عصاره کنجاکو ) - سلولوز سیب زمینی شیرین - پودر گارگوم - وغیره در این محصول موجود می باشد که این مواد میتوانند جلوی اشتها را گرفته وآن را مهار کنند تا شخص احساس سیری راداشته باشد. از مزایای دیگر این کپسول های لاغری سوپر اسلیم کاهش همزمان سایز و وزن بدون تاثیر بر صورت می باشد به طوری که تاثیرپذیری سریع این دارو باعث تعجب مصرف کنندگان می گردد.

  برخی از امکانات و قابلیتها:

 • هش وزن و سایز همراه با حفظ زیبایی صورت (بدون چین و چروك صورت)
 • كاهش بسیار موثر اشتهای كاذب
 • تخلیه ی چربی های انبار شده(خصوصا نواحی شكم و پهلو)
 • روشن كننده و سفت كننده پوست بدن

  کپسول های لاغری سوپر اسلیم کاملا بی خطر بوده و اجرای تشکیل دهنده آن 100% طبیعی
  برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید کلیک کنید یا با شماره 09128090483 تماس بگیرید

 • نظرات() 
 • شنبه 6 شهریور 1389


  راهی كه تندرستی شما را بعد از سی سالگی تضمین می كند

  هنگامی‌ كه‌ در دهه‌ بیست ‌سالگی‌ به‌ سر می ‌برید، به‌ نظر می ‌رسد می توانید هر چه‌ دوست‌ داشته‌ باشید بخورید و كاملاً بی‌ تحرك‌ باشید؛ بدون‌ كوچکترین‌ اثری‌ از بیماری. اما وقتی‌ به‌ سی ‌سالگی‌ برسید و بخواهید زندگی‌ را به‌ همان‌ روش‌ سنین‌ بیست‌ ادامه‌ دهید، نه ‌تنها اضافه‌ وزن‌ پیدا خواهید كرد، بلكه‌ در سنین‌ چهل‌ و پنجاه‌ سالگی‌ تبدیل‌ به‌ آدمی‌ چاق، عبوس‌ و بدخلق‌ خواهید شد! به‌ اضافهِ این‌ كه‌ در معرض‌ ابتلا به‌ انواع‌ بیماری‌ های‌ بد و ناخوشایند قرار خواهید گرفت.

  ادامه مطلب

 • نظرات() 
 • پنجشنبه 4 شهریور 1389

  زعفران به هضم طبیعی غذا و تقویت معده كمك می‌كند
  از زمانهای قدیم برای زعفران نیز همچون سایر ادویه‌جات، خواص درمانی مختلفی در نظر می گرفتند.
  بر اساس تحقیقات جدید زعفران به هضم طبیعی غذا و تقویت معده كمك می‌كند و به عنوان مسكن به ویژه در درمان دردهای لثه و قلنج نیز تاثیر گذار است. علاوه بر آن محرك و تقویت كننده تمایلات جنسی است، تحقیقات پزشكی ثابت كرده زعفران خواص ضد سرطانی داشته و به عنوان یك داروی ضد تومور و جمع كننده رادیكالهای آزاد عمل می‌كند.
  زعفران همچنین ماده‌ای شادی بخش، آرام‌بخش، تقویت كننده حافظه، افزایش دهنده تمركز، ضد تشنج، افسردگی، اسپاسم، آلزایمر و پاركینسون است كه در درمان دردهای عصبی و كم خوابی نیز مفید است.
  بنابر یك تحقیق دارویی دیگر ، زعفران به علت وجود تیامین، ریبوفلاوین و مواد معدنی برای درمان فشار خون، كاهش كلسترول، درمان كم خونی ناشی از كمبود آهن در دختران، كاهش درصد احتمال بروز بیماریهای قلبی، تصلب شرائین و افزایش سلامت قلب نیز بسیار مفید است.
  این گیاه دارویی در درمان بیماریهای تنفسی نظیر آسم، سرما‎خوردگی، سرفه، افزایش جریان خون در شبكیه، درمان اختلالات لكه زرد شبكیه در اثر پیری نیز كاربرد دارد. زعفران در صورت استعمال خارجی برای درمان كوفتگی و رماتیسم نیز مفید است. همچنین تحقیقات فراوان انجام شده نشان می‌دهد كه تركیبات موجود در زعفران در درمان برخی از انواع سرطانها در حیوانات آزمایشگاهی تاثیر داشته است.

 • نظرات() 
  • تعداد صفحات :2
  • 1  
  • 2  

  آخرین پست ها


  نویسندگان  آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :


  شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic